EKSPORT SALG

Keld Bertelsen

Tilbud / Salg / Projekter

Sydkorea, Polen

Tel.: +45 96 26 92 60

Mob.: +45 40 26 63 70

kbertelsen@acofunki.dk

Julia Choi

Salg / projekter

Sydkorea, Syd Asien

Tel.: +45 96 26 92 54

Mob.: +45 51 55 84 04

jchoi@acofunki.dk

Rudi Hirsch Emtkjær

Area Sales Manager

Japan, Kina

Tel.: +45 96 26 92 73

Mob.: +45 20 42 50 04

rhemtkjaer@acofunki.dk

Villy Osmundsen

Area Sales Manager

Tel.: +45 96 26 92 70

Mobile: +45 24 40 97 90

vosmundsen@acofunki.dk

Andrei Nanboe

Salg / projekter

Tel. +45 59 36 05 39

Mob. +45 24 64 16 96

ananboe@acofunki.dk

Elina Kriaunaitiene

Teknisk support (Rusland)

Tel.: +45 23 20 66 77

Tel.: +7 (915) 545 43 33

ekriaunaitiene@acofunki.dk

Frank Andreasen

Salgschef SEA (Syd Øst Asien)

Tel.: +45 96 26 92 40

Mobile: +45 24 97 23 20 

fandreasen@acofunki.dk